Hakkımızda

Biz Kimiz?
Faaliyetlerimize başladığımız 1984 yılından bu yana yurt içinde ve yurt dışında pek çok prestijli projeyi başarıyla hayata geçirerek sektörde öncü bir kimlik kazandık. BATI TEK GAYRİMENKUL olarak, proje aşamasından başlayarak ürün geliştirme, mimarı yapım-üretim dahil yüksek kalitede, anahtar teslim işlerin yanı sıra Devlet taahhüt işleri alarak Okul,Yurt,Hastane,Misafirhane,İş merkezi projelerini tamamlamış bulunmaktayız.Proje üretimi dışında teslim ettiğimiz projelerinin kiralama ve yönetimlerini de yapan bir şirketler grubu olarak sektörde öne çıkıyoruz.Geleceğe yatırım yaparak yaşam için en ideal koşulları oluşturmayı hedefleyerek ürettiğimiz her eserle içinde yaşadığımız topluma kalıcı değerler katmayı amaçlıyoruz. İnşaat sektöründe istikrarlı büyümemizi siz değerli yatırımcılarımızın desteği ile hızla devam ettiriyoruz.

Neden Farklıyız?
Faaliyet gösterdiğimiz ilk günden bu yana dürüstlük, mükemmeliyetçilik, ekip ruhu, yenilikçilik, sahiplenme, istikrar ve girişimcilik en önemli değerlerimizin arasında yer aldı. Müşterilerimize ve çalışanlarımıza karşı şeffaflık ilkesini benimsedik. En kısa sürede en ideal bütçe ile yeni teknolojiyi takip ederek en iyi işi başarmayı hedefliyoruz. Kazandığımız itibar, deneyim, bilgi ve birikim ile geleceğe daha güçlü yürüyoruz. Yalnızca proje başlangıcından anahtar teslimine kadar tüm süreçleri takip etmekle kalmıyor, satış sonrası hizmetlerimizle projelerimizden ev sahibi olanların bizi her zaman yanlarında hissetmelerini sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetini en önde tutarak, müşterilerimizle en iyi şekilde iletişim kurmanın yollarını günümüz koşulları içerisinde sürekli geliştiriyoruz. Müşterilerimizle olan iletişimimize verdiğimiz önemi, teknoloji ile birleştirerek gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk kazandırıyoruz. Bu anlayış ile projelerimizde marka kimliğimizi ve BATI TEK GAYRİMENKUL güvenirliğini vurgulamak adına tüm gücümüzle çalışıyor, her yeni projemizi ilk günkü heyecanımızla inşa ediyoruz.

Misyonumuz
Yatırımımız gelecek, amacımız ideal koşullarda yaşayan insan. Misyonumuz uygarlığı imar etmek, ürettiğimiz her eserle içinde yaşadığımız topluma kalıcı değerler katmak ve yatırımcılarımızın gayrimenkullerini her geçen gün daha değerli kılarak karlılığı en üst seviyeye taşımak.

Vizyonumuz
Kazandığımız itibar, deneyim, bilgi ve birikim idealimize yönelişimize destek oluyor. Biz, geçmişten aldığımız güçle geleceğe yürüyoruz. Çünkü bir idealimiz ve ideale ulaşmak için yapacak çok şeyimiz var.